«Українська універсальна біржа» – акредитованих майданчик Prozorro.Sale

Авторgalmedcol

«Українська універсальна біржа» – акредитованих майданчик Prozorro.Sale

На платформі УУБ передають або беруть в оренду нерухомість через системи Прозоро. Орендодавцями можуть бути як державні підприємства, так і комерційні компанії. Одне з постійних користувачів – АТ «Укрпошта». Локація вибору об’єкта нерухомості для передачі або взяття в оренди – вся Україна.

Яку нерухомість виставляють в оренду за допомогою Прозорро? 

В електронній системі Прозоро передаються в оренду наступні приміщення: 

  • невизначеного призначення – є можливість вибору: орендар сам вирішує, для яких потреб задіяти об’єкт оренди (закусочна, магазин, інше вигідне або невигідна справа);
  • бізнес нерухомість – приміщення з конкретним призначенням, наприклад, офіс або будка для торгівлі, що експлуатується з метою отримання прибутку;
  • склади – нерідко окремі будівлі або приміщення на першому поверсі, з додатковим входом, які добре експлуатувати під склад (можуть бути з підведеною комунікацією або без неї).

На офіційному майданчику Prozorro «Української універсальної біржі» можна отримати в оренду: павільйони для торгівлі, гаражі, бази відпочинку та інші приміщення.

Плюси оренди на Прозоро для бізнеса

Взяти в оренду нерухомість, використовуючи можливості системи електронної торгівлі Prozorro, прибутково та легко: нерухомість державної та комунальної власності нерідко розташовується в привабливих для комерції і людних територіях. Тому можна брати в оренду прибуткову нерухомість в кожному куточку України для збільшення або початку свого бізнесу.

Во володінні державних підприємств числяться різні об’єкти: від ділових кабінетів до великих будівель. Власний варіант оренди державних активів зможуть відшукати як великі холдинги, так і власники середнього або невеликого бізнесу. На сайті УУБ https://sale.uub.com.ua/ru/news/torgy-zemelqnymy-dilyankamy-nezabarom-startuyutq-v-ukraqini є можливість продати чи купити пай.

Договір передачі в оренду з держпідприємством складається на необхідний термін і з ясно обумовленими умовами. Орендодавець може бути впевненим, що всі юридичні питання сторін будуть виконані, адже договір стає публічним.

Нерухомість здається в оренду на довгий термін – від півроку і більше. Дуже зручно, що не потрібно кожного місяця продовжувати договір або завжди знаходитись у пошуку для своєї справи нового приміщення.

Оренда приміщень через акредитовану майданчик Прозоро прибуткова і для орендодавця. Оскільки на платформі збираються користувачі з усієї України. Висунутий вами лот не залишиться без уваги. В аукціоні беруть участь щонайменше 2 учасники. Інтернет-аукціон функціонує за принципом здорової конкуренції, відкритості, простоти і дієвості.

Про автора

galmedcol administrator