Укроборонпром підписав документи електронною системою закупівель Prozorro

Авторgalmedcol

Укроборонпром підписав документи електронною системою закупівель Prozorro

         Укроборонпром підписав документи електронною системою закупівель Prozorro.Укроборонпром акцентував на відкритті перелік, який легкодоступний для оренди нерухомості та відноситься до підприємств, які підписали документ з “Prozorro. Продажі”, для прозорих урядових підприємств.

Офіційний папір був підписаний генеральним керівником Юрієм Гусєєвим та керівником компанії «Prozorro» Олексієм Соболєвим. Детальніше на сайті aeaep.com.ua.

Що виставляється на оренду через “Prozorro.Продажі”?

На винаймання виставляється надмірна власність компаній синдикату.Різноманітні рішення та питання стосовно передачі різноманітної нерухомості в оренду буде погоджувати спеціальна повноважна рада. Зокрема представники керування зі справ служби безпеки України, департаменту фінансів, відділу виробництва. Комісія буде керуватися даними електронних паспортів різноманітних підприємств.

Умови конкурсів торгу оренди:

  1. Звичайно не буде додаватися в торги майно, яке долучено до суборенди.
  2. Персони, які взаємодіють з країною-загарбником не мають ніяких прав долучатися до конкурсів.

Гроші, які отримані від оренди будуть націлені на розвиток компаній концерну, яким належить власне самі об’єкти власності.

Наприклад: виплата по заборгованості заробітної плати, або ж модернізація потужностей виробництва.

Також в найближчий час очікується презентація, направлена на відкритий і прозорий вхід до переліку оренди нерухомості, що впливає позитивно та прозоро на оренду власності.

«Було виявлено велику кількість об’єктів, які не мають реєстрації в системі взагалі. Це більш ніж 3 млн кв. метрів», – відмічає організатор ДОЗ ДК «Укроборонпром» Мустафа Найєм.

За інформацією Укрінформу, у тому році об’єднання підприємств оборонно-промислового комплексу України вдало підвищила продуктивність оренди більш ніж на 22,2%, що дало нагоду підприємствам здобувати більш ніж 6 млн грн на рік.

На листопад 2020 року підприємства Укроборонпрому нараховували більш ніж 381 тис. метрів кв. для оренди.

Комплектація Державного концерну “Укроборонпром” включає більш ніж 116 підприємств, які у розпорядженні мають 7 441 об’єкта нерухомості. Загальна площа майже 9 млн кв. метрів, а з них більш ніж 1,85 млн кв. метрів є надмірне майно, яке вже давно не використовується у виробничих процесах підприємств.

Про автора

galmedcol administrator